Zwemschool:

Na de watergewenning en het leren zwemmen, kunnen de kinderen hun technische bagage uitbreiden in de Zwemschool:

- na het succesvol doorlopen van 4 verschillende groepen,
  ontwikkelen de zwemmers alle basisvaardigheden ten volle:
        * aquatisch ademen;
        * evenwicht en positioneren;
        * stroomlijnen;
        * stuwen met de benen;
        * stuwen met de armen.

- Gaandeweg leren ze de basistechnieken van de vier 
  reglementaire zwemslagen en krijgen ze verschillende start- en
  keerpunttechnieken onder de knie.

- Zwemmertjes die gedisciplineerd en heel regelmatig oefenen, 
  verhogen in grote mate hun basissnelheid en uithoudings-
  capaciteit. Deze zwemmertjes kunnen al vanaf 6 jaar uitgenodigd
  worden om eens aan een wedstrijd deel te nemen.

Na de zwemschool hebben alle zwemmers de mogelijkheid om nog door te stromen: ofwel kunnen ze als conditiezwemmer verder trainen op recreatieve wijze, ofwel voegen ze zich bij de competitiezwemmers.

Lesgevers:

Dinsdag Stedelijk Zwembad:

     - Redder: Dylan Gombert , Robbe Dheuninck

     - Leren Zwemmen van 17u30 - 18u30:
          Isabelle Moerman, Lindy Vanluchene, Jeremy Graulus

     - Groep 1 van 17u30 - 18u30:
           Overgangsgroep : Isabelle Moerman  , Jeremy Graulus
           Baan 1 en 2 : Stijn Gouwy , Viviane   Vanderstraeten , Chesney Moeyaert
           Baan 5 en 6 : Xena Claeys ,  Rochney Moeyaert
           Hulptrainer / vervangers : Arno Cuyvers   , Diederik Vandaele , Cindy t Jaeckx
           Hoofdtrainer : Anneke Roelof          

     - Groep 2 van 18u30 - 19u30:
           Baan 1 : Gino Claeys , Dylan Gombert
           Baan 2 : Stijn Gouwy , Chesney Moeyaert
           Baan 3 : Benny Bonjé
           Baan 4 : Isabelle Moerman 
           Baan 5 : Evi Vandebroek 
           Baan 6 : Rochney Moeyaert 
           Hulptrainer / vervangers : Arno Cuyvers  , Diederik Vandaele , Cindy t Jaeckx
           Hoofdtrainer : Anneke Roelof 
        

Donderdag FLOREAL:

     - Groep 1,2 en 3 van 18u15 - 19u15:
         Trainers : Maarten Vancoolen , Benny Bonjé , Kissy Vermeylen 
         Vervangers :  Viviane Vanderstraeten  , Inga Citron , Diederik  Vandaele , Isabelle Moerman , Jeremy Graulus